Skip links

Hakkımızda

Web Tasarım ve Yazılım Ajansıyız. Web Tasarım, Yazılım, E-Ticaret, SEO , Google Ads ve Kurumsal Web Hosting Hizmetleri sunmaktayız.

Neler Yapıyoruz?

Creafastdijital ajans

Creafast Dijital Ajans

Ekibimiz sürekli gelişen ve değişen teknoloji ile beraber kısa zamanda birçok profesyonel projede yer alarak ünlü markaların tasarım ve yazılım projelerini tamamlamış, sektörde lider ve saygın bir yer edinmiştir.

Sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız en güncel teknolojiyi yakından takip ederek Arama Motorlarının belirlemiş olduğu standartlarda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

İnovasyonun gücüne inanarak çıkmış olduğumuz bu yolda Barış KURTULUŞ ve ekibi olarak tam bir aile sıcaklığını, samimiyetini, tecrübe ve deneyimlerinin getirdiği özgüveni, kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile işlerimize ve iletişimimize yansıtmaktayız.

Web tasarım ve tazılım trendlerini sürekli takip ederek kurumsal kimliğinize uygun en yeni tasarımları ve teknolojiyi kullanır, arama motorlarında rakiplerinize gözle görülür farklar atmanızı sağlarız

Dijital Deneyimler

İşletmeniz için dijital çözümler.

Amacımız müşterilerimizin Dijital Platformlardaki varlıklarını en güncel Yazılım ve kreatif Tasarımlar ile taçlandırmak ve rakipleri arasında gözle görülür farklar yaratarak kolayca rekabet etmesini sağlamaktır.

Web tasarım fiyatları; İşlenecek olan içerik, sayfa sayısı, Yazılacak olan web site yazılımı web site içinde kaç dil olacağı SSL olup olmama durumu ve çeşitli özel formlara göre fiyatlandırılmaktadır.
Evet. Sizin yerinize web hosting ve domain seçimi yaparak gerekli tescil işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Aylık ve birkaç yıllık şekilde yapılabilmektedir. Zamanı geldiğinde gerekli uzatma işlemlerini sizin yerinize de gerçekleştirebilmekteyiz.
Evet. Var olan web sitesinin mobil halini yapabilir gerekli görülen durumlar içinde ortak çalışmamız ile çeşitli değişiklikler yaparak mobil platformlar üzerinde varlığınızın devamlılığına yardımcı olmaktayız.
Yaptığımı projeler için içeriğe uygun olarak bir yönetim paneli oluşturmaktayız. Bu yönetim paneli yardımıyla web site üzerinde gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Yönetim paneline giriş yaparak bize ihtiyaç duymadan yeni güncellemeler yapmanız mümkündür. Eğer bu tip güncelleme işlemlerini bizim takip etmemizi istiyorsanız tüm bunları sizin yerinize biz yapıyoruz.
Hazırladığımız web tasarımlar üzerinde SEO konusuna yalnızca teknik anlamda dikkat etmekteyiz. Arama motoru üzerinde sıralama için SEO çalışması yapmamızı tercih etmeniz durumunda profesyonel SEO çalışmasını da yapmaktayız.
Evet. Var olan web sitesinin mobil halini yapabilir gerekli görülen durumlar içinde ortak çalışmamız ile çeşitli değişiklikler yaparak mobil platformlar üzerinde varlığınızın devamlılığına yardımcı olmaktayız.

Web tasarım yaparken ilk olarak çalışmaya alıcı gözle objektif şekilde bakıyoruz. Herkesçe anlaşılır kullanıcı açısından kolay web tasarımlar oluşturmayı hedefliyoruz. Teknik açıdan WC3 standartlarına uygun hatadan ayıklanmış web siteler üretmeyi hedefliyoruz.

Web sitelerin mobil versiyonlarının da masaüstüyle birlikte hızlı olması önem taşımaktadır. Bu verileri değerlendirerek, çalışmaların hatasızlığından emin olarak SEO teknik analizlerin ardından müşteriye sunmaktayız.

Müşteri ile iletişime geçilerek ilk görüşme sağlanmaktadır. İlk görüşme, yapılacak olan web tasarımı anlamaya yöneliktir. Müşteriyi ve projeyi tanımaya çalışırız. Gerekli bilgi logo ve tasarım için kullanılacak görseller müşteriden alınması sonrasında web tasarım çalışmalarına başlanmaktadır.

Çalışmanın yer alacağı sektör hakkında bir ön araştırma yapılmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı aynı sektör içindeki her çalışma ön bilgi amaçlı incelenmektedir. Önbilgiler eşliğinde bir demo web sitesi hazırlanır. Hazırlanmış olan demo proje sahibi ile paylaşılmaktadır. Çalışma sonucunda ortay paydada bulunmamız durumunda projenin alt sayfaları için çalışmaya başlanmaktadır. Örnek alt sayfaların çıkarılması ve müşteri ile paylaşılması sonucu onay alma şeklinde çalışmaya devam edilir.

Çalışmalar kullanıcı arayüzü yazılım çalışmaları şeklinde devam etmektedir. Web sitenin yönetim paneli yazılır. Aynı süreçte web sitenin mobil hali yapılarak bir bütün halinde proje sahibine sunulmaktadır.

Gerekli onayların alınması ardından web site yayına açılmaktadır. Mailler, gönderme işlemleri, Google kaydı, harita işlemleri gibi ayarlar yapılarak test yayınları sonrasında web site tamamen yayınlanmış olur.

Yapılan projeye göre web tasarımın tamamlanma süresi değişiklik göstermektedir. Standart bir kurumsal web tasarım ortalama 1 hafta içinde teslim edilmektedir. Bu süreç içinde web site yönetim paneli ve mobil versiyonu da beraberinde yapılmaktadır. Bazı projeler geniş kapsamlı olması nedeniyle 1-2 ay gibi bir süre içinde teslim edilebilmektedir. Proje yöneticileri ile etkileşim sırasında net süre o zaman bildirilmektedir.